Ana sayfa ÜrünlerYERLEŞTİRME KUTUSU

No input file specified.

No input file specified.

Biodegradable Foil Pouch Stand Up Pouch Spice Bag Clear Window Food Packaging Metalized
Biodegradable Foil Pouch Stand Up Pouch Spice Bag Clear Window Food Packaging Metalized Biodegradable Foil Pouch Stand Up Pouch Spice Bag Clear Window Food Packaging Metalized Biodegradable Foil Pouch Stand Up Pouch Spice Bag Clear Window Food Packaging Metalized Biodegradable Foil Pouch Stand Up Pouch Spice Bag Clear Window Food Packaging Metalized Biodegradable Foil Pouch Stand Up Pouch Spice Bag Clear Window Food Packaging Metalized

Büyük resim :  No input file specified.

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: BAGPLASTICS@VIP.163.COM
Sertifika: ISO 9001:2000, FDA, HACCP, SGS, EN13432
Model numarası: NEPSİ: 008613780964661

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1000 adet Skype: mydearneil
Fiyat: Negotiable BAGPLASTICS@YAHOO.COM
Ambalaj bilgileri: 2000pcs / KARTON
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T BAGPLASTICS@GMAIL.COM
Yetenek temini: AYLIK 1 MİLYON
Detaylı ürün tanımı
Gıda Ambalaj Çantası: Kahve / Çay Paketleme USB Kablo Paketleme: Telefon Kılıfı Ambalaj Çantası
Kraft Kağıt Torba: Alüminyum Folyo Çantalar Mobil Aksesuar Ambalajı: Düz Tabanlı Çantalar
Poli Mailler Çantaları: kare alt çanta Yastık Kılıfı: Kahve poşetleri
Bacalı torbalar: Üç taraflı sızdırmazlık torbaları Körüklü Çantalar: fermuar kese çanta
Vurgulamak:

açılıp kapanabilir poşet ayağa kalk

,

plastik poşetler ayağa kalk

As a pioneer in flexible packaging of China and one of the most experienced manufacturer in Packaging products in China since 1990, Bagease have more than 20 years' experience in providing premier packaging solutions with the highest quality & professional support available. Çin'in esnek ambalajında ​​bir öncü ve 1990'dan beri Çin'de Ambalaj ürünlerinde en deneyimli üreticilerinden biri olan Bagease, mevcut en yüksek kalite ve profesyonel destek ile birinci sınıf ambalaj çözümleri sağlamada 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Our wide assortment of bag converting machines and printing machine enable us to deliver high performance packaging pouches to our customers specific to their needs with short lead-times. Geniş torba dönüştürme makineleri ve baskı makinesi çeşitlerimiz, müşterilerimize kısa teslim süreleri ile ihtiyaçlarına özel yüksek performanslı ambalaj poşetleri teslim etmemizi sağlar. Our team with high expertise and HACCP based quality system which is closely integrated into the whole production process ensure that you are getting the best possible product. Tüm üretim sürecine yakından entegre edilen yüksek uzmanlığa ve HACCP tabanlı kalite sistemine sahip ekibimiz, mümkün olan en iyi ürünü almanızı sağlar.

1. Stand-up torbalar vakum paketleme için kullanılabilir mi?


Yes, Flat pouch is not the sole bag format. Evet, Düz çanta tek torba formatı değildir. Some flexible plastic bags can be used for vacuum food packaging including stand up pouch, side gusset bag and flat bottom pouch of clear/co-extruded or multi-ply laminates plastic material. Vakumlu gıda ambalajı için stand up poşet, yan köşebent poşet ve şeffaf / birlikte ekstrüde veya çok katlı laminat plastik malzemeden düz tabanlı poşet gibi bazı esnek plastik torbalar kullanılabilir.

2. donmuş kuru et için esnek çanta sunuyor musunuz?

Yes, frozen food pouch bags must be durable, airtight, withstand low-temperature and puncture-resistant. Evet, dondurulmuş gıda torbası çantaları dayanıklı, hava geçirmez, düşük sıcaklığa ve delinmeye karşı dayanıklı olmalıdır. We use polyethylene, PP, PET film with special meta-additives to achieve durability at low temperatures. Düşük sıcaklıklarda dayanıklılık elde etmek için özel meta-katkı maddelerine sahip polietilen, PP, PET film kullanıyoruz.

3. olabilir ambalaj çanta benim için özelleştirilebilir?

Evet, özel boyutlar, formatlar, malzemeler, baskı ve kullanışlı özelliklere sahip geniş bir yelpazede ayaklı torba poşetleri sunuyoruz.

Ayrıca, iyi üretim uygulamaları ve QS var, çalışma sürecinin her adımı kesinlikle nihai ürünün üstün kalitesini sağlamak için denetlenir.

4. sipariş verirken Ne hizmet sunuyor musunuz?

We can offer a full service pack from material engineering, custom printing, pouch converting, packing and shipping. Biz malzeme mühendisliği, özel baskı, kese dönüştürme, paketleme ve nakliye tam bir hizmet paketi sunabilir. One of the main service provided in Bagease Packaging is custom printing. Bagease Ambalajında ​​verilen ana hizmetlerden biri özel baskıdır.

5. Ters baskı nedir?

Most laminated plastic pouches are printed by means of reverse printing. Lamine plastik poşetlerin çoğu ters baskı ile yazdırılır. Reverse printing is the process of printing on the back side of a clear substrate. Ters baskı, saydam bir alt tabakanın arka tarafına yazdırma işlemidir. In the following process, the print will be sandwiched between the outside substrate and the rest of the structure, offering scuff and chemical migration resistance. Aşağıdaki işlemde, baskı, dış yüzey ve yapının geri kalanı arasında sandviçlenerek sürtünme ve kimyasal göç direnci sağlar. When the outer substrate is mounted to the remainder of the structure, it will be right reading. Dış substrat yapının geri kalanına monte edildiğinde, doğru okuma olacaktır.

 
6. stand-up torbalar için kurşun süresi nedir?

Bagease Packaging works hard to get materials to you when you need them. Bagease Ambalaj, ihtiyacınız olduğunda size malzeme sağlamak için çok çalışıyor. Please let our service team know your timelines and we will work with you. Lütfen servis ekibimize zaman çizelgelerinizi bildirin, sizinle çalışacağız. Generally, on new orders, lead times are 4-9 weeks and on repeat orders 3-7 weeks. Genellikle, yeni siparişlerde teslim süreleri 4-9 haftadır ve tekrar siparişlerinde 3-7 haftadır. Raw material availability may impact these time frames. Hammadde bulunabilirliği bu zaman çerçevelerini etkileyebilir.
 
7. önceden yapılmış torbalar örnekleri sağlayabilir?

Evet, fermuarlı torbalar, kaydırıcı keseler, ağızlı keseler (fitment keseleri olarak da bilinir), şeffaf stand-up torbalar, pencereli stand-up torbalar, şekilli stand gibi örnekleri gönderebileceğimiz çok çeşitli hazır torbalarımız var. -up poşetler, 3-taraflı sızdırmaz poşetler ve yenilikçi Ready Pour musluk ve rakor fitment poşetlerimiz.

No input file specified. 0

özellik
Çevre Koruyucu, mükemmel bariyer özelliği, göz alıcı Baskı
Malzeme Yapısı
BOPP / MPET / LDPE, BOPP / AL / LDPE, PET / MPET / LDPE, PET / AL / LDPE, PET / NY / LDPE Kraft Kağıdı / MPET / LDPE
Yüzey işleme
Gravür baskı, Renkler veya yüksek Şeffaf Plastik torbalar
Renk
10 renge kadar, CMYK / Pantone
Kullanım Alanı

 

Aperatif, süt tozu, içecek tozu, fındık, kuru gıda, kurutulmuş meyve, tohumlar, kahve, şeker, baharat, ekmek, çay, bitkisel, buğday, hububat ürünleri, tütün, çamaşır tozu, tuz, unlar, evcil hayvan gıda, şeker, pirinç, şekerlemeler vb.
ADEDI / Teslim süresi
5000 adet; miktarına göre 3 ila 15 gün
Ücretsiz örnekler
Sorun değil.İlk önce kalitemizi test etmek için ücretsiz örnekleri göndermek istiyoruz.

No input file specified. 1

Stand Up Kılıfı
Fermuarlarla yeniden kapatılabilir

Musluklar ile mevcut

Kolay açık kesimler (gözyaşı çentikleri)

K-mühür veya Doypack stilleri

Soğuk Dolgu, Sıcak Dolgu ve Geri Dönüştürülebilir

Özel şekiller

Düşük minimum sipariş miktarı


Düz Taban ve Kutu Kılıfı
Ayaklı çanta formatı

Fermuarlar, sürgüler ve Velcro / Aplix ile sunulur

Tutma seçenekleri

Geniş malzeme yelpazesi

Otomatik doldurma için uygun

İyi net grafik panelleri

 

 

Düz Çanta
Ekonomik, kolay paketleme seçeneği sunar

Valf konumunu özelleştirmek için zahmetsiz

Uygun etiketleme hizmeti.

Gaz tahliye vanaları

Çeşitli malzemeler ve mevcut fermuarlar veya askı delikleri

 


Kraft Kağıt Torba

Geniş kağıt yelpazesi
1-3 kat
LAMİNASYONLAR
UV Cila
Kulplu
Pencereli
Otomatik doldurma için uygun

 

Evde beslenen hayvan yiyecek çanta
PET / LLDPE iki katmanlı yapı

2oz'dan 1 lb'ye kadar mevcut boyut

Yeniden kapatılabilir özellikler

Malzeme verimli tasarım

Fermuar kapatma ve yırtma çentikleri mevcuttur

Askı deliği bu torbalara çok yönlülük sağlar

Evcil hayvan gıdaları, dolap gıdaları için uygundur

 


Kahve Poşeti

Laminated with the highest quality and consistency which provides the ultimate barrier protection against UV lighting, moisture, and oxygen. UV aydınlatma, nem ve oksijene karşı nihai bariyer koruması sağlayan en yüksek kalite ve kıvamda lamine edilmiştir. bagplastics@vip.163.com bagplastics@vip.163.com
Dörtlü conta tasarımı, bu folyo torbalara daha fazla patlama mukavemeti verirken aynı zamanda etiket uygulamasında ve valf yerleşimlerinde büyük esneklik sağlar

 


Çay poşeti
Ayaklı çanta formatı

Fermuarlar, sürgüler ve Velcro / Aplix ile sunulur
Tutma seçenekleri
Geniş malzeme yelpazesi
Otomatik doldurma için uygun
İyi net grafik panelleri
Mat kaplama folyo çantası
Highest quality and consistency which provides the ultimate barrier protection against UV lighting, moisture, and oxygen. UV aydınlatmasına, neme ve oksijene karşı nihai bariyer koruması sağlayan en yüksek kalite ve tutarlılık. whatsapp 0086 137 8096 4661 whatsapp 0086137 8096 4661

PET / AL / LLDPE'den oluşan üç katmanlı bir yapıya sahiptir.

Etiket uygulamasında ve valf yerleşimlerinde büyük esneklik ile uzun raf ömrü yaşar.

Mevcut fermuarlarla

 

İmbik çantası.
Termal işleme için daha yüksek bariyer yapısı

Hafif, rafta kararlı, metal kutulara maliyet tasarrufu sağlayan alternatif

Temiz ve kolay açılma için hassas yırtılma teknolojisi

Rotogravür baskı ve mat veya

kısmi mat yüzeyler

No input file specified. 2No input file specified. 3

İletişim bilgileri
YANTAI BAGEASE PACKAGING PRODUCTS CO.,LTD.

İlgili kişi: BAGEASE.CN

Tel: +8613780964661

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)